Відчуйте цілющу силу природи в санаторії «Поділля »

санаторій «поділля»Природа може стати цілющим джерелом для тих, хто вміє користуватися її багатствами. Сучасна медицина вже давно використовує природні ресурси з ціллю лікування та профілактики досить серйозних захворювань. Наша країна знаменита своїми унікальними родовищами мінеральних джерел, користь та лікувальний ефект, яких доведені вже не одними вченими. Ще в 1970 році в Вінницькій області, в невеличкому місті Хмільник, яке розташоване на річці Південний Буг, науковці відкрили цілющі радонові джерела. З того часу, Хмільник перетворився на курортне містечко, куди з’їжджались усі бажаючі скористатися цими природними ліками.

Одним з найвідоміших, сучасних лікувально-оздоровчих закладів в Хмільниках є санаторій «Поділля». Його кваліфікований колектив, який складається з медпрацівників найвищих категорій, успішно застосовують радонотерапію та грязелікування, як основні методи профілактики та лікування різноманітних захворювань. Санаторій успішно лікує проблеми серцево-судинної, бронхо-легеневої, опорно-рухової, та нервової систем, а також ускладнення цукрового діабету. Окрім цього, спеціалісти закладу використовують новітні методики та технології в діагностуванні.

Та санаторій — це не тільки лікування та безкінечні процедури. Це також і приємний відпочинок. «Поділля» оточене розкішними природними насадженнями, гарними алеями. Ви зможете помилуватись красою невеличкого озерця або послухати співи пташок, сидячи в альтанці.

На території санаторію працюють магазини, бар, бібліотека, кінотеатр, танцювальний зал і навіть перукарня. На додачу до всього, вам буде запропоновано відвідати пізнавальні екскурсії та побачити багато цікавих місць Вінниччини. Ці умови створені для того, щоб кожен відпочиваючий зміг насолодитись спокоєм і комфортом, та поповнити як фізичні, так і емоційні сили.

Слід також відзначити світлі та затишні номери на будь-який смак та кишеню. Санаторій пропонує номери люкс з усіма зручностями та підвищеним рівнем комфорту, стандартні кімнати та економ. Який би варіант ви не обрали,

чудовий відпочинок вам  гарантовано.

Купити путівку в санаторій «Поділля» або дізнатись більше про умови та послуги, які пропонує заклад, можна на сайті http://radon.com.ua/uk/.

Дружній та турботливий колектив санаторію вже чекає на вас.

Бизнес-блог

Leave a reply

13 − 3 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: